AndroidMultimediaStreaming muzykiDeezer

Deezer

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poprzez aplikację Deezer użytkownik korzystający z urządzania z systemem Android może skorzystać z usługi internetowego dostępu do bazy muzycznej o takiej samej nazwie. Klient mobilny wymagający do działania opłacenia abonamentu (dostępny jest darmowy okres próbny) pozwala na dostęp do tej samej muzyki i ulubionych utworów z dowolnego urządzenia, a także odsłuchiwanie jej bez połączenia z Internetem przez wcześniejsze pobranie do użytku w trybie offline.

Do korzystania z odtwarzacza konieczne jest zalogowanie do usługi za pośrednictwem konta w serwisie Facebook lub Google. Po wykonaniu tej czynności użytkownik otrzymuje dostęp do danych zsynchronizowanych z jego kontem, a więc utworzonych do tej pory playlist, czy też ulubionych utworów. Oprócz słuchania muzyki może jest zarządzanie jej kolekcją, przeglądanie informacji o albumach czy też wykonawcach. Dzięki integracji z sieciami społecznościowymi użytkownik może wyszukiwać znajomych i dzielić się z nimi swoimi ulubionymi utworami. Aplikacja pozwala na użycie wyszukiwarki w celu przeszukania zasobów serwisu i odnalezienia interesujących utworów. Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego. Jej możliwość możemy poszerzyć dzięki App Studio, czyli bazie niewielkich aplikacji.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Aplikacja udostępnia widget do sterowania odtwarzaczem do umieszczenia na pulpicie, jest także dostępna w polskiej wersji językowej. W wypadku klientów sieci Orange korzystanie z aplikacji Deezer w ramach płatnego abonamentu nie jest liczone do transmisji danych pakietowych, użytkownik płaci jedynie abonament, transfer danych jest natomiast darmowy. Dodatkowo aplikacja posiada specjalnie zaprojektowany interfejs w wersji dla tabletów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDeezer
Liczba pobrań494
Data aktualizacji28 lut 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)