iOSMultimediaStreaming muzykiDeezer
Deezer ikona

Deezer

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poprzez aplikację Deezer użytkownik korzystający z urządzania z systemem iOS może skorzystać z usługi internetowego dostępu do bazy muzycznej o takiej samej nazwie. Klient mobilny pozwala na dostęp do tej samej muzyki i ulubionych utworów z dowolnego urządzenia, a także odsłuchiwanie jej bez połączenia z Internetem przez wcześniejsze pobranie do użytku w trybie offline.

Do korzystania z odtwarzacza konieczne jest zalogowanie do usługi za pośrednictwem konta w serwisie Facebook, Google, bądź innego. Po wykonaniu tej czynności użytkownik otrzymuje dostęp do danych zsynchronizowanych z jego kontem, a więc utworzonych do tej pory playlist, czy też ulubionych utworów. Oprócz słuchania muzyki może jest zarządzanie jej kolekcją, przeglądanie informacji o albumach czy też wykonawcach. Dzięki integracji z sieciami społecznościowymi użytkownik może wyszukiwać znajomych i dzielić się z nimi swoimi ulubionymi utworami. Aplikacja pozwala na użycie wyszukiwarki w celu przeszukania zasobów serwisu i odnalezienia interesujących utworów. Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Dostępny jest też tryb wyżej jakości (HQ). a pomocą opcji możemy określić rodzaje połączenia oraz przedział zajmowanej pamięci. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS, do tego jest intuicyjny w obsłudze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDeezer
Liczba pobrań179
Data aktualizacji18 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Deezer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)