Deezer Premium za 1 zł na 3 miesiące? Tak jeżeli zapłacimy PayPalem

Deezer Premium za 1 zł na 3 miesiące? Tak jeżeli zapłacimy PayPalem
27.08.2014 09:31
Deezer Premium za 1 zł na 3 miesiące? Tak jeżeli zapłacimy PayPalem
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Serwis muzyczny Deezer postanowił powtórzy jedną ze swoich najlepszych promocji. Dostęp do wersji premium + na 3 miesiące w cenie 0,99zł. Tym razem jednak zmodyfikował lekko zasady akcji. Skorzystać z niej mogą jedynie osoby płacące PayPalem.

Aby skorzystać z promocji należy przejść do specjalnie przygotowanej strony. Z jej poziomu zostaniemy przekierowani do naszego konta, a dokładniej zakładki z płatnościami. Wymogiem jest posiadanie wspomnianego konta PayPal i prawdopodobnie przypisanie do niego karty.

350111668220749761

Po dokonaniu formalności, aktywujemy 3 miesięczną subskrypcję premium +. Daje nam ona dostęp do wszystkich funkcji serwisu, w tym trybu offline. Gdzie tkwi haczyk? Po upływie 3 miesięcy abonament zostaje automatycznie przedłużony (co miesiąc) tylko, że tym razem cena wynosi 19,99 zł (w poprzedniej promocji było to 9,99 zł). Oczywiście w każdej chwili możemy zrezygnować z wersji premium, najlepiej dzień przed końcem obecnego planu.

350111668220880833

Wersja premium + pozwala nam także na słuchanie muzyki w trybie offline na smartfonach i tabletach. Aplikacje mobilne znajdziecie w naszej bazie (iOS, Android, Windows Phone). Dodatkowo Deezer poza klientem webowym oferuje aplikację na Windows 8, OS X (wersja testowa) oraz wybrane Smart TV. Jeżeli skorzystacie z promocji warto dodać sobie przypomnienie o dacie końca abonamentu. Do kiedy ważna jest promocja i kto z niej może skorzystać? W informacji mailowej widnieje wiadomość * Oferta obowiązuje do 30.09.2014 w serwisie Deezer Polska i dostępna jest jednorazowo, dla nowych użytkowników lub użytkowników aktualnie nie posiadających aktywnej subskrypcji w serwisie Deezer.*

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)