WindowsGryNarzędziaDefold

Defold1.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Defold jest całkowicie darmowym silnikiem gier do tworzenia gier desktopowych, mobilnych i internetowych. Nie ma żadnych kosztów wstępnych, żadnych opłat licencyjnych i żadnych tantiem.

Kod źródłowy jest udostępniony na GitHub z licencją przyjazną dla deweloperów. Edytor Defold działa na systemach Windows, Linux i macOS i zawiera edytor kodu, debugger, profiler oraz zaawansowane edytory scen i UI.

Logika gry napisana jest w języku Lua z możliwością wykorzystania natywnego kodu do rozszerzenia silnika o dodatkowe funkcje. Defold jest używany przez coraz większą liczbę programistów do tworzenia komercyjnych hitów, jak również gier na festiwalach Game Jams oraz w szkołach do nauki programowania i tworzenia gier. Defold jest znany z łatwości użycia i jest chwalony za dokumentację techniczną i przyjazną społeczność programistów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań89
Data aktualizacji26 wrz 2023
Rozmiar pliku334.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)