bDUnDmJN

Defold1.2.180

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Defold jest całkowicie darmowym silnikiem gier do tworzenia gier desktopowych, mobilnych i internetowych. Nie ma żadnych kosztów wstępnych, żadnych opłat licencyjnych i żadnych tantiem.

bDUnDmJP

Kod źródłowy jest udostępniony na GitHub z licencją przyjazną dla deweloperów. Edytor Defold działa na systemach Windows, Linux i macOS i zawiera edytor kodu, debugger, profiler oraz zaawansowane edytory scen i UI.

Logika gry napisana jest w języku Lua z możliwością wykorzystania natywnego kodu do rozszerzenia silnika o dodatkowe funkcje. Defold jest używany przez coraz większą liczbę programistów do tworzenia komercyjnych hitów, jak również gier na festiwalach Game Jams oraz w szkołach do nauki programowania i tworzenia gier. Defold jest znany z łatwości użycia i jest chwalony za dokumentację techniczną i przyjazną społeczność programistów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Defold 1.2.180wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań54
Data aktualizacji9 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnDmKu
bDUnDmKL