Deity na weekend

Deity na weekend

Redakcja
03.02.2012 17:00

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Deity - wyjątkową grę akcji zainspirowaną takimi tytułami jak Diablo, Torchlight czy chociażby Batman.

Tytuł utrzymany jest w klimacie dark fantasy, a akcja toczy się na powierzchni mrocznej i ponurej warowni, na straży której stoi niezwyciężona i wszechmocna królowa ciemności.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("deity360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 94, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"deity-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120203165639.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/deity-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/deity-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/deity-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/deity-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Gracz kontroluje samotnego demona, który stara się wedrzeć w głąb strzeżonej zewsząd przez niezliczone oddziały strażników twierdzy. Dla uzyskania lepszego efektu należy umiejętnie wykorzystywać wszystkie przydzielane nam systematycznie moce. Największym atutem naszego potworka jest umiejętność posługiwania się specjalnym łańcuchem śmierci, który dobrze użyty potrafi w krótkim czasie zdziesiątkować zastępy wartowników. Narzędzie to ułatwia również poruszanie się po planszach, a dodatkowo wpływa na widowiskowość rozgrywki.

Samo posługiwanie się łańcuchem to jeszcze nie wszystko. Pozostaje kwestia poruszania się i umiejętność ataku z zaskoczenia. Zamiast przemierzać lokacje biegiem, zdecydowanie roztropniej jest chować się w pochodniach i tam czyhać na przeciwnika. Pomocne okazują się również posągi, do których z łatwością przymocujemy łańcuch w trakcie planowania uderzenia.

Deity powinna zainteresować sporą rzeszę graczy, ponieważ posiada przyzwoitą oprawę graficzną, dopracowaną mechanikę całej rozgrywki, intuicyjne sterowanie postacią oraz starannie przygotowaną ścieżkę dźwiękową doskonale odwzorowującą mroczny klimat gry.

Grę Deity można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu przyglądamy się najważniejszym pozycjom zapowiedzianym na najbliższe miesiące w zestawieniu Top10 Wyczekiwanych Gier 2012 Roku, a także zapowiadamy rewolucyjną strzelankę TTP Hybrid, jak również DiRT Showdown - produkcję czerpiącą inspiracje z kultowego Destruction Derby.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)