bEgkBnit
Delta Chat ikona

Delta Chat0.1.18

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Delta Chat to nowy komunikator mobilny, który pod względem interfejsu przypomina Telegram, ale do działania wymaga tylko konta e-mail. Pozwala też porozumieć się z każdym, kto ma konto pocztowe. Nie zakłada się żadnego dodatkowego konta.

bEgkBniv

Komunikator jest całkiem szybki – wykorzystując rozszerzenie PUSH protokołu IMAP pozwala na dostarczenie wiadomości może nie błyskawicznie, ale z opóźnieniami co najwyżej kilkusekundowymi.

Obecnie dostępny wciąż jako beta, Delta Chat pozwala na przesyłanie tekstu i rozmowy grupowe, w przyszłości zapewnić ma obsługę multimediów i szyfrowanie end-to-end. W powiadomieniach systemowych wyświetla przychodzące wiadomości, obsługuje czaty grupowe, pozwala wyszukiwać w liście użytkowników, i blokuje niechciane kontakty.

Program jest całkowicie otwartoźródłowy, nie śledzi naszej aktywności i nie rozsyła żadnych reklam. Rozwój zarówno androidowego klienta jak i komponentu serwerowego można śledzić na GitHubie.

Uwaga, program jest dostarczany jako plik .apk, można go zainstalować po włączeniu opcji instalacji z nieznanych źródeł w Androidzie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań457
Data aktualizacji16 lut 2017
Rozmiar pliku11.08 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Delta Chat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgkBnja
bEgkBnjr