Denuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana

Strona głównaDenuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana
15.03.2017 15:17
Denuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana

Włoska grupa crackerów Conspiracy złamała zabezpieczenia antypirackie najnowszej gry z serii „Hitman”. W sieciach peer-to-peer są już dostępne wszystkie odcinki gry.

By złamać zabezpieczenia, crackerzy potrzebowali odciąć połączenie ze wszystkimi usługami w chmurze i wyłączyć internetowe komponenty gry. Nie wiadomo dokładnie jak długo pracowali nad „Hitmanem”. Gra była wydawana w częściach i dopiero 17 stycznia pojawiła się na rynku kompletna seria 7 odcinków. Prawdopodobnie jednak pracowali od początku, czyli od 11 marca 2016, kiedy to pojawił się pierwszy odcinek.

HITMAN - The Season Finale Trailer | PS4

Nie zmienia to faktu, że mamy kolejny dowód na nieskuteczność zabezpieczeń, a w efekcie niewypłacalność austriackiej firmy. Denuvo zarzeka się, że bacznie obserwuje poczynania crackerów i jej specjaliści uczą się na własnych błędach. Co więcej, zapowiedziana została nowa wersja ochrony Denuvo. Prawdopodobnie nowszą wersję zabezpieczeń wykorzystano już w produkcji „Ghost Recon: Wildlands”, wydanej 7 marca.

Warto dodać, że w sieci znalazła się też piracka wersja gry „Styx: Shards of Darkness”. Jednak jej twórcy zdecydowali się na wydanie gry bez DRM, więc zadanie było bardzo łatwe i nieoficjalna wersja pojawiła się od razu po premierze.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)