Denuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana

Denuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana

Denuvo znów poległo. Jest już crack do wszystkich części Hitmana
15.03.2017 15:17

Włoska grupa crackerów Conspiracy złamała zabezpieczenia antypirackie najnowszej gry z serii „Hitman”. W sieciach peer-to-peer są już dostępne wszystkie odcinki gry.

By złamać zabezpieczenia, crackerzy potrzebowali odciąć połączenie ze wszystkimi usługami w chmurze i wyłączyć internetowe komponenty gry. Nie wiadomo dokładnie jak długo pracowali nad „Hitmanem”. Gra była wydawana w częściach i dopiero 17 stycznia pojawiła się na rynku kompletna seria 7 odcinków. Prawdopodobnie jednak pracowali od początku, czyli od 11 marca 2016, kiedy to pojawił się pierwszy odcinek.

HITMAN - The Season Finale Trailer | PS4

Nie zmienia to faktu, że mamy kolejny dowód na nieskuteczność zabezpieczeń, a w efekcie niewypłacalność austriackiej firmy. Denuvo zarzeka się, że bacznie obserwuje poczynania crackerów i jej specjaliści uczą się na własnych błędach. Co więcej, zapowiedziana została nowa wersja ochrony Denuvo. Prawdopodobnie nowszą wersję zabezpieczeń wykorzystano już w produkcji „Ghost Recon: Wildlands”, wydanej 7 marca.

Warto dodać, że w sieci znalazła się też piracka wersja gry „Styx: Shards of Darkness”. Jednak jej twórcy zdecydowali się na wydanie gry bez DRM, więc zadanie było bardzo łatwe i nieoficjalna wersja pojawiła się od razu po premierze.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)