WindowsAkcesoriaInne akcesoriaDepressurizer
Depressurizer ikona

Depressurizer4.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Depressurizer to aplikacja dla użytkowników platformy Steam, która oferuje możliwość automatycznego przypisania gier do rozmaitych kategorii.

Wystarczy chwila, by skonfigurować domyślny profil w Depressurizer. Po sparowaniu opisywanego narzędzia ze swoim kontem na Steamie możemy wybrać rozmaite kategorie, by aplikacja przypisała posiadane przez nas gry do różnych działów. Co istotne, poza oczywistym podziałem tytułów na gatunku, znajdziemy tu wiele innych, ciekawych rozwiązań.

Depressurizer może bowiem posortować gry według czasu potrzebnego na ich ukończenie (w tym celu autorzy programu korzystają z bazy danych serwisu dostępnego pod adresem howlongtobeat.com), ale nie tylko. Dowiemy się, które tytuły są najlepiej oceniane przez graczy na Steamie, a które zdobyły głównie negatywne komentarze wśród użytkowników.

Jeśli nasza biblioteka gier na Steamie zawiera kilkaset pozycji to korzystanie z takiego narzędzia, jak Depressurizer może okazać się naprawdę przydatne, zwłaszcza że program do podziału tytułów z naszej biblioteki wykorzystuje również tagi widoczne na platformie Valve. Sprawdzimy na przykład, jakie produkcje z naszej kolekcji oferują wyłącznie tryb dla jednego gracza albo wyszukamy produkcje z akcją osadzoną w realiach II wojny światowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań110
Data aktualizacji13 sty 2019
Rozmiar pliku4.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Depressurizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)