DEVONthink Personal ikona

DEVONthink Personal2.9.11

MacOSGrafikaNarzędzia dla fotografówDEVONthink Personal
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DEVONthink to zaawansowany menedżer dokumentów, zakładek i notatek, który pozwala utrzymać porządek i ułatwia znajdowanie potrzebnych informacji, a także synchronizuje je między Macami. Program szczególnie polecany jest edukatorom, naukowcom, dziennikarzom, studentom i prawnikom.

DEVONthink gromadzi dokumenty i różne informacje w bazie, w której przeszukiwaniu pomoże sztuczna inteligencja. W programie można zbudować własną Wiki, zawierającą potrzebne informacje, a dokumenty przechowywane lokalnie i strony internetowe są tu traktowane identycznie. Z czasem program nauczy się automatycznie nadawać etykiety dokumentom.

Informacje zebrane w DEVONthink można łatwo zapisać w kopii zapasowej i synchronizować z innymi komputerami, zarówno przez Internet, jak i w sieci lokalnej. Wiele plików można edytować bezpośrednio w programie.

DEVONthink można testować przez 150 godzin. Wersja Personal jest najprostsza i najtańsza. Dla bardziej wymagających dostępne są także wersje Pro i Pro Office.

Udostępnij
DEVONthink Personal 2.9.11wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań50
Data aktualizacji31 mar 2017
Rozmiar pliku22.72 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
DEVONthink Personal ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)