WindowsGryZręcznościowediep.io

diep.io

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

diep.io to prosta, ale niezwykle wciągająca gra zręcznościowa nastawiona na rywalizację pomiędzy graczami z całego świata. Zabawa odbywa się w trybie online a samą grę uruchomić można z poziomu przeglądarki internetowej. Dostępne są również edycje przeznaczone na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em.

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie zabawy z diep.io gracz przemiesza się swoim czołgiem po dwuwymiarowej planszy. Jego zadaniem jest rozbijanie różnorakich przeszkód i obiektów, które może spotkać na swojej drodze. Dzięki temu zbieramy punkty doświadczenia oraz podbijamy poziom naszego pojazdu co z kolei umożliwia jego rozbudowę i doposażenie w nowe, bardziej skuteczną broń.

Poza naszym czołgiem na planszy znajdziemy dziesiątki czołgów innych graczy, z którymi musimy rywalizować o przetrwanie. Chcąc zniszczyć pojazd rywala możemy to uczynić na dwa sposoby. Wystarczy, że go zestrzelimy albo zderzymy się z nim. W drugim z przypadków istotne jest, aby nasz czołg posiadał wyższy level. Obie te operacje pozwolą nam przejąć punkty zdobyte przez naszą ofiarę.

Kluczowe cechy diep.io:

  • wciągająca zręcznościówka dostępna w przeglądarce
  • wciąga i zapewnia zabawę na długie godziny
  • rywalizacja z graczami w trybie online
  • możliwość udoskonalania posiadanego czołgi
  • dostępna za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentdiep.io
Liczba pobrań155
Data aktualizacji19 cze 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)