AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieDieta dla lenia
Dieta dla lenia ikona

Dieta dla lenia2.2.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program Dieta dla lenia zawiera gotową dietę, ze szczegółowym planem i przepisami na każdy dzień tygodnia, a także z kalkulatorem zapotrzebowania na kalorie w zależności od wieku, płci, wzrostu, wagi i aktywności fizycznej.

W Diecie dla lenia znajdziemy rozpisaną dietę i jeśli zdecydujemy się z niej skorzystać, dzienna dawka kalorii wyniesie ok. 1,8 tys. Przepisy zawarte w aplikacji są przygotowane przez dietetyków, co daje pewność, że korzystając z nich nasz organizm będzie miał zapewnione posiłki o odpowiednio wysokiej jakości i korzystne dla zdrowia.

Program pozwala też obliczyć dzienne zapotrzebowanie na kalorie, w oparciu o wiek, wzrost, wagę, płeć i informacje o aktywności fizycznej. Z tych obliczeń dowiemy się, ile kalorii dziennie należy przyjmować, aby utrzymać bieżącą wagę. Aplikacja pozwala też ustawić przypomnienie o każdym posiłku w ciągu dnia, np. o śniadaniu o godz. 8:30 i drugim śniadaniu o godz. 10:30. Godziny powiadomień można zmieniać wg własnych preferencji.

Program ma prosty, czytelny interfejs, a zawarte w nich informacje są podane w zrozumiały sposób. Przydatna jest też opcja dodawania zdjęć do zalecanych posiłków, co pozwala zmienić w aplikację w przydatny pomocnik kucharski.

Aplikacja Dieta dla lenia jest darmowa, ale niektóre z oferowanych przez nią możliwości są dostępne w wersji Premium. Zapłacimy za nią nieco ponad 6 zł, w zamian zyskując oprogramowanie wolne od reklam, a także możliwość tworzenia list zakupów, informator wartości diety oraz opcję dodawania posiłków do ulubionych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMediaflex
Liczba pobrań344
Data aktualizacji12 cze 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Dieta dla lenia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)