AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianiedieta dr Barbara
dieta dr Barbara ikona

dieta dr Barbara2.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja dieta dr Barbara to propozycja dla tych, którzy szukają odpowiedniej diety, by np. zrzucić zbędne kilogramy lub nabrać nieco masy. Program, w oparciu o dane użytkownika, sam wskazuje przepisy kulinarne i ułatwia przyrządzanie ich, wskazując listę zakupów na dany dzień.

Gdy zainstalujemy program, konieczne będzie założenie konta w usłudze. Można to zrobić, korzystając z adresu e-mail lub konta na Facebooku. Rejestrację dopełnimy, klikając w link aktywacyjny. W kolejnym kroku przejdziemy krótką ankietę, w której podamy naszą płeć, wiek, wzrost i wagę, wskażemy, jak często uprawiamy sport, podamy też nasze alergie pokarmowe, wreszcie wagę, którą chcemy osiągnąć. Aplikacja zapyta też o pory, kiedy codziennie spożywamy posiłki.

Gdy podamy wszystkie potrzebne dane, program ułoży dla nas dietę. Każdy posiłek jest opatrzony dużymi zdjęciami w wysokiej jakości i ma wskazane składniki, z których go przyrządzimy (wraz z szacowaną ceną) i porę, kiedy powinniśmy coś przekąsić. Każde danie zawiera informacje o sposobie przyrządzenia oraz o czasie, który będzie potrzebny do ugotowania go. Przepisy wskazują też wartość odżywczą dania, a także witaminy i minerały, które nasz organizm otrzyma dzięki spożyciu danej potrawy. Przy każdym daniu możemy też kliknąć w odpowiednie przyciski, którymi wskażemy, czy zjedliśmy lub nie posiłek o wskazanej porze. Menu zmieniane jest codziennie.

W menu głównym wysuwanym z lewej strony ekranu znajdziemy wiele przydatnych informacji. To nie tylko lista przepisów na każdy dzień, ale też wykres zmiany wagi i współczynnik BMI, skrót do informacji o wynikach laboratoryjnych naszych badań (wprowadzimy je przez stronę internetową drBarbara.pl), listę zakupów do wykonania w ramach zaleconej diety (wskazaną wg danego dnia obowiązywania diety, bez możliwości wykreślania kolejnych kupionych produktów), a także zestawy ćwiczeń, służących np. do pozbycia się cellulitu.

Z możliwości oferowanych przez aplikację dr Barbara można korzystać bezpłatnie przez siedem dni. Później należy wykupić abonament, którego cena waha się od 55 do 300 zł - w zależności od tego, co wchodzi w dany pakiet. Szczegółowe informacje o tym, co oferują poszczególne zestawy oferowane przez usługę dr Barbara, są dostępne tutaj. Na stronie internetowej usługi możemy też synchronizować nasze dane dietetyczne między smartfonem, tabletem i komputerem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQUANTUM Ltd.
Liczba pobrań189
Data aktualizacji18 sie 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
dieta dr Barbara ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)