WindowsGrafikaAkcesoria graficzneDigital Image Tool
Digital Image Tool ikona

Digital Image Tool4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Digital Image Tool to narzędzie do edycji plików graficznych, które oferuje wiele przydatnych opcji i pozwala na modyfikowanie obrazów pojedynczo lub w trybie wsadowym.

W programie dostępne są cztery zakładki, dzięki którym bardzo szybko wykonamy niezbędne operacje. Digital Image Tool oferuje możliwość zmiany rozmiaru zdjęcia (wg skali lub zgodnie z wymiarami podanymi przez użytkownika), pozwala na opisanie go wybranymi tagami i opatrzenie edytowanego pliku znakiem wodnym w celu ochrony przed nieautoryzowanym kopiowaniem np. w Internecie.

Wśród formatów wejściowych obsługiwanych przez Digital Image Tool znajdziemy: GIF, TIF, JPG, BMP, PSD, PNG, TGA oraz RAW. Poszczególne grafiki edytowane w tym programie zapiszemy do JPG, TIF, BMP i PNG.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań263
Data aktualizacji22 mar 2019
Rozmiar pliku4.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Digital Image Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)