WindowsGryAkcja i strzelankiDigital Paint: Paintball 2

Digital Paint: Paintball 2Build 45

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Digital Paint Paintball jest darmową, opensourcową, zespołową grą FPS opartą na zmodyfikowanym silniku Quake2. W grze większy nacisk położono na dobry humor, aniżeli na realizm prowadzonych rozgrywek. Digital Paint Paintball przeznaczony jest (przynajmniej na razie) jedynie do gry sieciowej, dlatego też - oprócz kilku znajomych w sieci - potrzebne będzie łącze internetowe o w miarę dużej przepustowości.

Paintball oferuje nam 4 tryby rozgrywki znane między innymi z innych gier FPS. Są to: capture the flag, elimination, siege i deathmatch. Głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników z gry.

Rozpoczynając zabawę z Digital Paint Paintball można naprawdę sympatycznie spędzić czas. Dodatkowym atutem gry jest to, że działa nie tylko pod systemem MS Windows, ale również pod Linuxem.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
ProducentDigital Paint
Liczba pobrań35 079
Data aktualizacji3 sty 2022
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)