Digital Paint: Paintball 2Build 45

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiDigital Paint: Paintball 2
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Digital Paint Paintball jest darmową, opensourcową, zespołową grą FPS opartą na zmodyfikowanym silniku Quake2. W grze większy nacisk położono na dobry humor, aniżeli na realizm prowadzonych rozgrywek. Digital Paint Paintball przeznaczony jest (przynajmniej na razie) jedynie do gry sieciowej, dlatego też - oprócz kilku znajomych w sieci - potrzebne będzie łącze internetowe o w miarę dużej przepustowości.

Paintball oferuje nam 4 tryby rozgrywki znane między innymi z innych gier FPS. Są to: capture the flag, elimination, siege i deathmatch. Głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników z gry.

Rozpoczynając zabawę z Digital Paint Paintball można naprawdę sympatycznie spędzić czas. Dodatkowym atutem gry jest to, że działa nie tylko pod systemem MS Windows, ale również pod Linuxem.

Udostępnij
Digital Paint: Paintball 2 Build 45wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.65 ocen
ProducentDigital Paint
Liczba pobrań35 042
Data aktualizacji3 sty 2022
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)