WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaDigital Scrapbook Artist Compact

Digital Scrapbook Artist Compact2.0.0.11

zabezpiecz pobieranie

Digital Scrapbook Artist Compact to bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia wirtualnych scrapbooków — kartek, albumów, pocztówek itp. wyklejonych ze ścinków papieru, tkanin, koralików i innych rzeczy, które da się przykleić.

Do pracy z programem wymagane jest darmowe lub płatne konto na serwisie Daisy Trail przeznaczonym dla scrapbookowych artystów. Z serwisu Daisy Trail pobierać można szablony scrapbooków, wysokiej jakości materiały, pędzle, tła i wiele innych. Dodatkowo płatna subskrypcja odblokuje ciekawe narzędzia w programie.

Digital Scrapbook Artist jest bardzo prostym w obsłudze programem. Umieszczane elementy (tła, kawałki materiału, emblematy, ramki...) można skalować i obracać podobnie do elementów grafik wektorowych, wsystkie elementy układane są na warstwach. Do dyspozycji użytkownika jest również pędzel, tekst oraz kształty wektorowe.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zapłacić za konto, uzyskają dostęp do dodatkowych materiałów oraz zaawansowanych narzędzi: nożyczek, przeźroczystości, cienia, gumki, szablonów do rysowania, efektów wizualnych i podobnych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań15 720
Data aktualizacji6 paź 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)