bDUBpDIl

Digital Scrapbook Artist Compact2.0.0.11

Strona głównaWindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaDigital Scrapbook Artist Compact
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)

Digital Scrapbook Artist Compact to bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia wirtualnych scrapbooków — kartek, albumów, pocztówek itp. wyklejonych ze ścinków papieru, tkanin, koralików i innych rzeczy, które da się przykleić.

bDUBpDIn

Do pracy z programem wymagane jest darmowe lub płatne konto na serwisie Daisy Trail przeznaczonym dla scrapbookowych artystów. Z serwisu Daisy Trail pobierać można szablony scrapbooków, wysokiej jakości materiały, pędzle, tła i wiele innych. Dodatkowo płatna subskrypcja odblokuje ciekawe narzędzia w programie.

Digital Scrapbook Artist jest bardzo prostym w obsłudze programem. Umieszczane elementy (tła, kawałki materiału, emblematy, ramki...) można skalować i obracać podobnie do elementów grafik wektorowych, wsystkie elementy układane są na warstwach. Do dyspozycji użytkownika jest również pędzel, tekst oraz kształty wektorowe.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zapłacić za konto, uzyskają dostęp do dodatkowych materiałów oraz zaawansowanych narzędzi: nożyczek, przeźroczystości, cienia, gumki, szablonów do rysowania, efektów wizualnych i podobnych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań15 474
Data aktualizacji6 paź 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUBpDIS
bDUBpDJj