WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychDiskInternals CD & DVD Recovery
DiskInternals CD & DVD Recovery ikona

DiskInternals CD & DVD Recovery4.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DiskInternals CD & DVD Recovery to narzędzie oferujące możliwość przywracania danych z uszkodzonych płyt.

Czasem może dojść do sytuacji, w której podczas nagrywania plików na CD lub DVD doszło do nieoczekiwanej przerwy (np. w wyniku awarii zasilania), co spowodowało utratę cennych dokumentów, zdjęć, utworów muzycznych, filmów i nie tylko. Wówczas z pomocą może nadejść DiskInternals CD & DVD Recovery, dzięki któremu odzyskamy zawartość nośników.

DiskInternals CD & DVD Recovery warto zainstalować także wtedy, gdy nieopatrznie nadpisaliśmy sesję na płycie wielokrotnego nagrywania, w efekcie czego utraciliśmy pliki, jakie znajdowały się wcześniej na „krążku”.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż zrealizowano go w formie kreatora. Wykonując polecenia widoczne na ekranie bez problemu rozpoczniemy operację odzyskiwania danych. Wśród obsługiwanych płyt znajdziemy: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVR+R, DVD-RW, DVR+RW, DVD+R DL, DVD-R DL i DVD-RAM.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań709
Data aktualizacji14 gru 2018
Rozmiar pliku18.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DiskInternals CD & DVD Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)