DiskInternals Linux Reader ikona

DiskInternals Linux Reader4.13

WindowsAkcesoriaMenedżery plikówDiskInternals Linux Reader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DiskInternals Linux Reader to program pozwalający odczytać zawartość dysków pracujących w systemach plików typowych dla Linuxa (Ext2, Ext3, Ext4 lub ReiserFS). Radzi sobie też z systemami plików Maka: HFS i HFS+. Stanowi więc wygodne rozwiązanie dla osób korzystających zarówno z systemów uniksowych, jak i Windowsa, które chcą mieć możliwość swobodnego odczytania danych z dysków podpiętych do peceta.

Dla ułatwienia nawigacji, dysk z linuksowym systemem plików wyświetlany jest w oknie aplikacji w sposób znany z Windowsa – w formie ikonek i łatwego w obsłudze eksploratora, który działa analogicznie do tego od Microsoftu. W podobny sposób możemy przełączać się pomiędzy różnymi widokami, np. miniatur albo listy. Po kliknięciu na wybrany katalog możliwe jest przejrzenie jego szczegółów w dolnej części okienka. W nim pojawi się także zawartość pliku, jeśli klikniemy na taki, który program jest w stanie odczytać (np. zawartość systemowych plików w formie szesnastkowej).

Ustawienia programu pozwalają między innymi wybrać atrybuty, które mają być prezentowane w kolumnach oraz sposób zapisu nazw wybranych elementów. Aplikacja oferuje wiele opcji związanych z widokiem – warto przetestować możliwe do wyświetlenia dodatkowe panele (wybór dokonywany jest z poziomu menu „View” na górnym pasku narzędzi).

Udostępnij
DiskInternals Linux Reader 4.13wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 839
Data aktualizacji19 lip 2022
Rozmiar pliku46.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DiskInternals Linux Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)