WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychDiskTuna DFR
DiskTuna DFR ikona

DiskTuna DFR

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DiskTuna DFR (Deleted File Recovery) to niewielkie, ale przydatne narzędzie do odzyskiwania plików na komputerach z systemem operacyjnym Windows.

Program jest natychmiast gotowy do działania tuż po uruchomieniu i charakteryzuje się niezwykłą prostotą użytkowania. Wszystko, co musimy zrobić, to wybrać określony nośnik lub partycję, a następnie kliknąć przycisk „scan”. Po wykonaniu tej operacji DiskTuna DFR (Deleted File Recovery) wygeneruje listę plików do odzyskania.

Jako że DiskTuna DFR (Deleted File Recovery) nie wymaga instalacji, użytkownik raczej nie musi obawiać się o nadpisanie danych. Może się to oczywiście zdarzyć, ale szansa na wystąpienie takiej sytuacji jest znacznie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych narzędzi do odzyskiwania plików, które musimy instalować na dysku twardym.

Uwaga!

  • Program jest dostępny w wersji shareware, która uniemożliwia odzyskiwanie plików. Aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności DiskTuna DFR (Deleted File Recovery) należy zakupić licencję.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań286
Data aktualizacji20 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
DiskTuna DFR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)