bErZKyQB
Disney Crossy Road ikona

Disney Crossy Road3.252.18441

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweDisney Crossy Road
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Disney Crossy Road to gra zręcznościowa, która łączy ze sobą dwa postaci z popularnych bajek Disney'a i studia Pixar, a jednocześnie mocno nawiązuje do Minecrafta. Zadaniem gracza jest wędrować po różnych planszach, zbierać złote monety i przedostać się tak daleko, jak to tylko możliwe.

bErZKyQD

Zanim rozpoczniemy zabawę, należy podać swój wiek. Wszystko dlatego, że w grze znajduje się moduł mikropłatności, za pomocą którego można odblokować dostęp do nowych postaci i plansz, którymi będziemy sterować. Twórcy gry sugerują też, aby w sklepie Google Play wybrać opcję, na mocy której każdy zakup trzeba potwierdzać hasłem do konta Google. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której bawiące się w Disney Crossy Road dzieci bez naszej wiedzy wydadzą sporo pieniędzy na nowych bohaterów w grze.

Pomysł na zabawę jest bardzo prosty, ale wciągający. Sterujemy postaciami za pomocą gestów palcem. Przeciągając po ekranie w lewo lub w prawo sprawimy, że nasz bohater uda się w jednym lub w drugim kierunku. Z kolei stukając w ekran, wprawimy naszą postać w ruch przed siebie. W grze trafimy na pięknie narysowane, wyglądające jak te z Minecrafta plansze. W zależności od scenerii, na naszej drodze pojawią się różne przeszkody, np. rozpędzone auta na jezdni, lecące w naszą stronę drewniane skrzynie, trzeba będzie przedzierać się przez grupy jeźdźców na koniach lub przez głęboką, warto płynącą rzekę.

Wędrując przez różne krainy w grze, będziemy zbierać złote monety. Te zaś pozwolą nam odblokować dostęp do różnych postaci znanych z bajek Disney'a lub produkcji studia Pixar. Pojawi się sceneria znana z Toy Story, z Króla Lwa, będziemy mogli sterować Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, lwem Mufasą i wieloma innymi... To sprawia, że Disney Crossy Road to świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych, którzy lubią się rozerwać przy ładnie wykonanej, bardzo grywalnej zręcznościówce.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentDisney
Liczba pobrań368
Data aktualizacji5 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Disney Crossy Road ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErZKyRz