AndroidGryZręcznościoweDisney Crossy Road
Disney Crossy Road ikona

Disney Crossy Road3.252.18441

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Disney Crossy Road to gra zręcznościowa, która łączy ze sobą dwa postaci z popularnych bajek Disney'a i studia Pixar, a jednocześnie mocno nawiązuje do Minecrafta. Zadaniem gracza jest wędrować po różnych planszach, zbierać złote monety i przedostać się tak daleko, jak to tylko możliwe.

Zanim rozpoczniemy zabawę, należy podać swój wiek. Wszystko dlatego, że w grze znajduje się moduł mikropłatności, za pomocą którego można odblokować dostęp do nowych postaci i plansz, którymi będziemy sterować. Twórcy gry sugerują też, aby w sklepie Google Play wybrać opcję, na mocy której każdy zakup trzeba potwierdzać hasłem do konta Google. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której bawiące się w Disney Crossy Road dzieci bez naszej wiedzy wydadzą sporo pieniędzy na nowych bohaterów w grze.

Pomysł na zabawę jest bardzo prosty, ale wciągający. Sterujemy postaciami za pomocą gestów palcem. Przeciągając po ekranie w lewo lub w prawo sprawimy, że nasz bohater uda się w jednym lub w drugim kierunku. Z kolei stukając w ekran, wprawimy naszą postać w ruch przed siebie. W grze trafimy na pięknie narysowane, wyglądające jak te z Minecrafta plansze. W zależności od scenerii, na naszej drodze pojawią się różne przeszkody, np. rozpędzone auta na jezdni, lecące w naszą stronę drewniane skrzynie, trzeba będzie przedzierać się przez grupy jeźdźców na koniach lub przez głęboką, warto płynącą rzekę.

Wędrując przez różne krainy w grze, będziemy zbierać złote monety. Te zaś pozwolą nam odblokować dostęp do różnych postaci znanych z bajek Disney'a lub produkcji studia Pixar. Pojawi się sceneria znana z Toy Story, z Króla Lwa, będziemy mogli sterować Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, lwem Mufasą i wieloma innymi... To sprawia, że Disney Crossy Road to świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych, którzy lubią się rozerwać przy ładnie wykonanej, bardzo grywalnej zręcznościówce.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDisney
Liczba pobrań1 076
Data aktualizacji5 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Disney Crossy Road ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)