DJ Mixer Express ikona

DJ Mixer Express2.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DJ Mixer Express to oprogramowanie muzyczne, skierowane zarówno dla początkujących fanów miksowania i zabawy z muzyką, jak i bardziej doświadczonych DJ-ów z własnymi kontrolerami i upodobaniami.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, użytkownik jest poproszony o dodanie plików lub całych folderów z muzyką, która zostanie dodana do zintegrowanego z aplikacją menadżera zasobów. Pod względem rozmieszczenia elementów, programiści podążali sprawdzoną drogą podzielenia okna programu na dwie sekcje: górną i dolną, z których górna przeznaczona jest na same decki i narzędzia DJ-skie, natomiast dolny panel służy jako biblioteka utworów. Pod względem graficznym trzeba przyznać, że DJ Mixer Express prezentuje się naprawdę ładnie i efektownie, ale jednocześnie czytelnie.

Dzięki wsparciu dla formatów audio MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA, OGG oraz wideo AVI, MP4, MOV, WMV (i nie tylko) program pozwala na bezproblemowy import muzyki, którą następnie możemy dowolnie miksować, synchronizować bity, dodawać efekty czy też kontrolować prędkość i głośność odtwarzania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo czas pojedynczej sesji to 20 minut, po których należy program uruchomić ponownie. Zablokowane jest również nagrywanie oraz zapisywanie wyników swojej pracy.
Udostępnij
DJ Mixer Express 2.0.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań8 842
Data aktualizacji4 wrz 2015
Rozmiar pliku3.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DJ Mixer Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)