WindowsMultimediaProgramy dla DJówDJ Mixer Professional
DJ Mixer Professional ikona

DJ Mixer Professional3.6.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DJ Mixer Professional to w pełni funkcjonalny i kompletny program przeznaczony zarówno dla początkującego DJ`a, jak również dla profesjonalistów i doświadczonych muzyków. DJ Mixer posiada prosty i intuicyjny interfejs wyposażony w innowacyjne funkcje i narzędzia do tworzenia i miksowania muzyki na komputerze.

Program oferuje aż cztery funkcjonalne odtwarzacze multimedialne do tworzenia złożonych i dynamicznych dźwięków, a także w jego zasobach znajdziemy narzędzia do karaoke i wbudowaną listę do zarządzania i odtwarzania muzyki oraz całych albumów. DJ Mixer umożliwia dopasowanie bitów i rytmów, a także zawiera mnóstwo przydatnych efektów działających w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie pozwala na miksowanie różnych rodzajów dźwięków i muzyki zapisanych w formacie MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA oraz OGG, a także odtwarza pliki wideo AVI, MP4, MOV, WMV i wiele innych. Posiada możliwość spowalniania i przyspieszania tempa odtwarzanego utworu muzycznego, a także jest w pełni kompatybilny z bazą stworzoną w programie iTunes. DJ Mixer to profesjonalna aplikacja dla DJ`ów pracujących w klubach, pubach, restauracjach oraz w innych imprezach okolicznościowych.

Oprócz tego umożliwia ręczne lub automatyczne miksowanie dźwięku, a także pozwala na synchronizowanie bitów i mieszanie dźwięków z różnymi plikami wideo. Obsługuje analizator BPM do mierzenia szybkości odtwarzanej muzyki i bez problemów odczytuje całą zawartość płyt CD oraz posiada funkcje do wykrywania i importowania plików wraz z folderami. Nie zabrakło w nim również analogowego wejścia dla mikrofonu lub gramofonów oraz wsparcia dla zewnętrznych mikserów.

Uwaga!

  • DJ Mixer Professional dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczoną funkcjonalność.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań115 163
Data aktualizacji9 kwi 2019
Rozmiar pliku17.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
DJ Mixer Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)