DJ ProMixer Free Home Edition ikona

DJ ProMixer Free Home Edition2.0

Strona głównaWindowsMultimediaProgramy dla DJówDJ ProMixer Free Home Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DJ ProMixer Free Home Edition to darmowa wersja niezwykle rozbudowanego programu przeznaczonego do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. W odróżnieniu od innych aplikacji tego samego typu, umożliwia nagrywanie dźwięków, a także pobieranie i konwertowanie różnych filmów z serwisu YouTube.

Po pierwszym uruchomieniu programu należy w pełni skonfigurować ustawienia dźwiękowe. Do wyboru otrzymujemy wejście/wyjście strumienia audio (ASIO) oraz Direct Sound. Ponadto wybieramy urządzenie domyślne (słuchawki, głośniki) oraz kanały dźwiękowe dla wirtualnego miksera. Warto dodać, że aplikacja obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze urządzenia dla DJ`ów (kontrolery Midi, gramofony).

Interfejs użytkownika został zoptymalizowany i zaprojektowany przez samych DJ`ów, dzięki temu znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze narzędzia pracy przeznaczone do miksowania i tworzenia różnych dźwięków na komputerze. Ekran programu składa się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, wbudowanego miksera, biblioteki multimediów i z wielu innych przydatnych suwaków i przycisków kluczowych przy miksowaniu utworów muzycznych.

W bibliotece możemy zarządzać wszystkimi plikami multimedialnymi, tworzyć grupy i podgrupy, a także wyszukiwać różne dźwięki znajdujące się na dysku twardym komputera. DJ ProMixer posiada również funkcje do automatycznego wykrywania bitów, dodawania rozmaitych efektów (echo, Flanger), a także do zmiany tempa odtwarzanego utworu muzycznego (przyspieszanie, spowalnianie).

Udostępnij
DJ ProMixer Free Home Edition 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań50 883
Data aktualizacji10 paź 2016
Rozmiar pliku47.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DJ ProMixer Free Home Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)