WindowsArchiwumProgramy archiwalneDJS
DJS ikona

DJS1.601.000

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DJS to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone dla DJów, oferujące mnóstwo przydatnych narzędzi do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program charakteryzuje się innowacyjnym w obsłudze interfejsem, który z całą pewnością przypadnie każdemu do gustu, a w szczególności doświadczonym DJom.

Program jest bardzo przejrzysty i prosty w użytkowaniu. Jego graficzny interfejs został stworzony na podstawie zaawansowanych konstrukcji wzorowanych na popularnych urządzeniach Dj`owskich i mikserów DJM. W panelu głównym znajdują się najważniejsze opcje i narzędzia do miksowania i tworzenia różnych dźwięków oraz muzyki. Nie mogło w nim zabraknąć niezbędnej kontrolki miksera, przycisków typu (hot, cue) i funkcji SYNC, która automatycznie synchronizuje podkłady muzyczne (Beats).

Program DJS posiada też możliwość automatycznego miksowania muzyki, synchronizowania licznika bitów (BMP), a także zawiera mnóstwo przydatnych efektów wizualnych takich jak: Echo, Trans, Flanger, Pitch Shifter, Auto Pan czy Delay. Znajdziemy w nim również funkcje do sterowania dwoma odtwarzaczami i do tworzenia czterech punktów dla różnych efektów na ścieżce utworu. Oprogramowanie wyświetla kształty fal do identyfikacji pozycji odtwarzania i punktów cue/loop.

Uwaga!

  • Program DJS dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 801
Data aktualizacji4 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DJS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)