WindowsArchiwumProgramy archiwalneDMEX
DMEX ikona

DMEX1.2.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DMEX to dodatek do Eksploratora systemu Windows, który rozszerza nieco jego możliwości między innymi o funkcje związane z rozmieszczaniem okien na pulpicie oraz operacjami na plikach, takimi jak zmiana nazw, przenoszenie pomiędzy katalogami, wybiórcze zaznaczanie oraz synchronizacja pomiędzy folderami.

Funkcje aplikacji dostępne są w formie niewielkiego, klasycznego menu kontekstowego, które uruchamiane jest po naciśnięciu kombinacji klawiszy Ctrl + F1 na klawiaturze na dowolnym poziomie systemowego Eksploratora.

Wśród opcji programu możliwe jest między innymi grupowe zmienianie nazw plików z wykorzystaniem tagów ID3 oraz danych Exif, wygodne przenoszenie dokumentów do katalogu na wyższym poziomie czy też zaznaczanie plików z folderu z wykorzystaniem maski.

Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie opcje w programie również mogą być obsługiwane bezpośrednimi skrótami klawiszowymi, które można ustalić w ustawieniach: są one dostępne z poziomu menu kontekstowego ikony aplikacji na pasku zadań.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAndré Rübel
Liczba pobrań670
Data aktualizacji13 lis 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DMEX ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)