dobreprogramy na Facebooku i Twitterze

dobreprogramy na Facebooku i Twitterze

Redakcja
17.02.2010 15:08

Po krótkich testach oficjalnie rozpoczynamy dzisiaj publikację naszych newsów i innych bieżących informacji z życia vortalu na łamach serwisów Facebook oraz Twitter.

Serwisy społecznościowe biją wszelkie rekordy popularności - nie dalej jak dzisiaj rano pisaliśmy o statystykach, w których Facebook króluje z wynikiem 5 miliardów wiadomości tygodniowo. Zdajemy sobie sprawę, że z Facebooka i Twittera korzysta także ogromna liczba użytkowników w Polsce. By umożliwić im śledzenie naszych poczynań za pomocą znanych, lubianych i często odwiedzanych przez nich serwisów zdecydowaliśmy się dołączyć do grona uczestników tego społecznościowego doświadczenia.

Zachęcamy wszystkich, którzy korzystają z Facebooka i Twittera do dopisania się do listy fanów dobrychprogramów lub śledzących nasz vortal. W ten sposób możecie też podkreślić swoją sympatię do naszego serwisu i polecić go swoim znajomym. Przy okazji informujemy, że w lewej kolumnie na stronie głównej vortalu, tuż pod najnowszymi wątkami z forum, pojawiła się ramka "Subskrypcje". Umożliwia ona dotarcie nie tylko do naszych kont na Facebooku i Twitterze, ale również zasubskrybowanie naszego kanału RSS z newsami lub e-mailowego newslettera (osoby zalogowane nie muszą podawać adresu e-mail, zostanie on pobrany z profilu).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)