dobreprogramy na żywo w czwartek o 19:00, oglądaj i weź udział przez Skype!

dobreprogramy na żywo w czwartek o 19:00, oglądaj i weź udział przez Skype!
Redakcja

07.10.2014 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już pojutrze, w czwartek 9 października o godzinie 19:00, zapraszamy Was do wzięcia udziału w programie na żywo prosto z naszej redakcji we Wrocławiu, gdzie wspólnie z Wami za pośrednictwem komunikatora Skype komentować będziemy bieżące wydarzenia w świecie nowych technologii.

Idea programu jest banalnie prosta. W każdym odcinku zapraszamy komentatorów z grona redakcji, którzy będą mocno subiektywnie opowiadać o tym, co w ich przekonaniu najważniejsze bądź najciekawsze w ciągu minionych dni. Opowiemy także, co się u nas dzieje, na przykład jakie urządzenia będziemy wkrótce testować w dziale Sprzęt i co ciekawego przygotowujemy na najbliższe tygodnie.

W centrum naszego programu będą jednak nasi widzowie, czyli Wy! Dzwoniąc do nas przez Skype będziecie mogli na żywo wziąć udział w rozmowie. To niepowtarzalna szansa pokazania się światu i dyskusji z naszą redakcją, a przede wszystkim z innymi uczestnikami, którzy również zdecydują się publicznie wyrazić swoją opinię. Zachęcamy do tego tym bardziej, że dla wszystkich biorących w ten sposób udział w programie przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki. Na koniec ogłosimy także konkurs dla tych, którym nie starczyło odwagi na połączenie z nami lub po prostu nie udało się dodzwonić.

Czwartkowy odcinek będzie jeszcze bardzo eksperymentalny, dlatego z zaciekawieniem czekamy na wszystkie Wasze opinie – jak podoba Wam się ten pomysł i co byście w nim zmienili na przyszłość. W razie drobnych wpadek liczymy na Waszą wyrozumiałość ;-) Na razie traktujemy to przede wszystkim jako dobrą zabawę i możliwość wyniesienia interakcji z Wami na wyższy poziom, nie zdecydowaliśmy też jeszcze jak często będziemy realizować kolejne odcinki. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości w programie mogliby pojawić się na przykład goście specjalni, znane osoby z branży, a może także z naszej społeczności.

W czwartek o godzinie 19 bądźcie z nami – zachęcamy naturalnie nie tylko do biernego oglądania, ale także do osobistego wzięcia udziału w dyskusji poprzez Skype. Transmisję przeprowadzimy za pośrednictwem naszego kanału YouTube, polecamy jego zasubskrybowanie! Linki do transmisji znajdziecie oczywiście na naszym portalu na kilka minut przed startem.

Jak zadzwonić do programu?

Warto już teraz upewnić się, że po rozpoczęciu programu będziecie mogli bez przeszkód do nas zadzwonić. Do wzięcia udziału w programie niezbędna jest podstawowa kamerka i mikrofon, obecnie na wyposażeniu praktycznie wszystkich laptopów. Przede wszystkim potrzebny jest jednak bezpłatny komunikator Skype, który naturalnie można pobrać z naszego portalu. Jeśli jeszcze nie macie konta Skype lub konta Microsoft, należy je zarejestrować po instalacji komunikatora. Polecamy następnie przeprowadzenie testowej rozmowy, na przykład przy pomocy funkcji Echo w samym Skypie.

Po rozpoczęciu programu w czwartek, 9 października od godziny 19:00, będziemy przyjmować połączenia pod loginem dobreprogramypl. Realizacja transmisji przez YouTube wiąże się z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem, więc na czas dzwonienia do programu polecamy wyciszenie okna z transmisją lub zamknięcie przeglądarki aby uniknąć pogłosu. Obraz z naszych kamer i dźwięk ze studia będzie dostępny bez opóźnień w oknie rozmowy Skype.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)