WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFDocuFreezer
DocuFreezer ikona

DocuFreezer4.0.2022.08.09

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DocuFreezer to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu skonwertujemy wybrane dokumenty i prezentacje do pliku zapisanego w formacie PDF.

Za pomocą opisywanego programu możemy konwertować pliki Worda, Excela czy PowerPointa, a nawet dokumenty zapisane w formacie HTML i XPS do PDF-a. Dostępne są ponadto inne sposoby konwersji – można konwertować dokumenty i wspomniane już PDF-y do plików graficznych, takich jak JPG, TIFF oraz PNG.

Wspomniana opcja ta wydaje się szczególnie przydatna, kiedy nie chcemy, by użytkownik, który ma zapoznać się z określonym plikiem, wprowadził w nim jakiekolwiek zmiany. Warto zaznaczyć, że dokument zapisany w formacie graficznym będzie prezentował się identycznie na każdym urządzeniu.

DocuFreezer oferuje możliwość konwertowania wielu plików jednocześnie. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie jeśli korzystamy z niej w celach niekomercyjnych. W przeciwnym razie na stronie producenta możemy zakupić odpowiednią licencję.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 225
Data aktualizacji19 sie 2022
Rozmiar pliku157.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
DocuFreezer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)