DOTA 2 – tryb kooperacji w tegorocznym Battle Pass

DOTA 2 – tryb kooperacji w tegorocznym Battle Pass

DOTA 2  – tryb kooperacji w tegorocznym Battle Pass
Przemysław Chrzempka
06.05.2017 21:27, aktualizacja: 29.05.2017 11:12

7 sierpnia w Seattle odbędą się zawody e-Sportowe w DOTA 2 – The International 2017. W turnieju weźmie udział 16 profesjonalnych drużyn z całego świata. Na zwycięzców – oprócz tytułu mistrza – czeka spora suma pieniędzy oraz trofeum Aegis of Champions wykute z brązu i srebra.

Ze względu na zbliżający się The International 2017, Valve rozpoczęło sprzedaż Battle Pass i jedną czwartą uzbieranych pieniędzy postanowiło przeznaczyć na pulę nagród. W zeszłym roku firmie udało się zebrać aż 20 milionów dolarów - była to największa pula pieniędzy w całej historii e-sportu. Istnieje duża szansa na to, że w tym roku padnie nowy rekord, a to ze względu na nową i dosyć interesującą zawartość.

350199435055359937

Tegoroczna Przepustka Bitewna zawiera kampanię kooperacyjną pt. „Slitbreaker”. Jest to rozgrywka przeznaczona dla czterech graczy, w której nasza drużyna ma za zadanie przedostać się przez różnorodne pułapki i zmierzyć się z potworami napotykanymi na swojej drodze. Uczestnicząc w takich misjach, zdobywamy specjalnie punkty doświadczenia, które będziemy mogli potem wymieniać na kosmetyczne dodatki dla naszych bohaterów. [yt=https://www.youtube.com/watch?v=2ShbCDycSuk]Zyskamy również możliwość wejścia w posiadanie ekskluzywnego przedmiotu jakim jest Desert Sands Baby Roshan. Slitbreaker podzielony jest na dwa akty: The Sands of Fate i Vault in the Deep, pierwszy z nich ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu. Natomiast Vault in the Deep swą premierę będzie miał w okolicach lipca. Valve nie podało informacji na temat czasu, jaki zajmie nam przejście kampanii ani szczegółów samej rozgrywki.

350199435055491009

Battle Pass, oprócz kampanii, zawiera również nowy wygląd mapy (Reef's Edge), zadania drużynowe, nowe wardy, specjalne efekty np. blink daggera, wieże i wiele innych. Na oficjalnej stronie zobaczyć można, co jeszcze zawiera tegoroczna Przepustka Bitewna.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)