Dr. Cleaner lepiej sprząta dysk, znajduje duplikaty

Strona głównaDr. Cleaner lepiej sprząta dysk, znajduje duplikaty
26.10.2015 12:11

Dr. Cleaner to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie firmy Trend Micro, które znajdzie zbędne pliki, pozwoli łatwo odzyskać przestrzeń dysku Maca i przypilnuje, by programy zwalniały po sobie pamięć operacyjną. W najnowszej wersji 2.1.0 program dorobił się systemu znajdowania duplikatów, czyli kopii tego samego pliku, nawet jeśli mają różne nazwy.

bDUuSByt
350144754064975305
  • Slider item
  • Slider item

Program monitoruje także przestrzeń dyskową Maca i informuje i tym, ile zajmują zbędne pliki (pozostałości po programach, pamięć podręczna, nieużywane kopie zapasowe, kosz, duplikaty i tym podobne). Pliki można szybko usunąć bądź skorzystać z bardziej zaawansowanego widoku, przyjrzeć się pojedynczym programom i zdecydować samodzielnie, które dane można usunąć. W tym widoku Dr. Cleaner pomoże też znaleźć największe pliki oraz zbędne kopie plików. Program pozwala również oznaczać pliki jako chronione i nie będzie próbował ich usuwać.

bDUuSByv

Jeśli Dr. Cleaner wykryje, że do kosza przeniesiony został program, automatycznie poszuka powiązanych z nim plików i usunie je razem z programem.

Udostępnij:
bDUuSBzr