AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianiedr Ewa Dąbrowska - dieta warzywno-owocowa
dr Ewa Dąbrowska - dieta warzywno-owocowa ikona

dr Ewa Dąbrowska - dieta warzywno-owocowa1.6.0g

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

dr Ewa Dąbrowska - dieta warzywno-owocowa to aplikacja mobilna kierowana do wszystkich osób, które chciałyby w kontrolowany, skuteczny oraz oczywiście bezpieczny sposób zrzuć zbędne kilogramy i zdrowo się odżywiać. Program posiada autoryzacje Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Jadłospis na bazie warzyw i owoców

Opisywana aplikacja ma za zadanie pomóc nam w utrzymaniu zdrowego trybu życia na bazie wieloletnich praktyk dietetycznych. Dzięki niej możliwe jest zredukowanie ilości tkanki tłuszczowej, a to wszystko według zapewnień dr Ewy Dąbrowskiej bez efektu jo-jo. Program na bazie naszych preferencji oferuje indywidualnie dopasowany jadłospis, w którym około 90% procent składników to ogólnodostępne warzywa i owoce. Oczywiście w razie potrzeby istnieje możliwość wymiany niektórych składników lub nawet całych przepisów.

Proste przepisy kluczem do sukcesu

Według zapewnień dr Ewy Dąbrowskiej większość przepisów jest bardzo prosta i z ich przyrządzeniem nikt nie powinien mieć problemu. Opierają się one na składnikach, które są łatwo dostępne oraz zdaniem twórczyni diety mają pomóc nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również oczyścić organizm z toksyn, uruchomić proces spalania tłuszczu trzewnego i odzyskaniu energii i wigoru. Aplikacja umożliwia kontakt z dietetykami certyfikowanymi przez Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Płatny dostęp do diety dr Ewy Dąbrowskiej

Aplikacja chociaż sama w sobie jest darmowa to chcąc z niej korzystać wymagany jest zakup dostępu do diety. Oferowane są 2 warianty subskrypcji: miesięczny za 49,99 PLN oraz roczny za 199,99 PLN.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • bazuje na diecie dr Ewy Dąbrowskiej
  • oferuje łatwe przepisy na bazie warzyw i owoców
  • użytkownik otrzymuje indywidualny jadłospis
  • do działania wymagany zakup dostępu
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań79
Data aktualizacji22 mar 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
dr Ewa Dąbrowska - dieta warzywno-owocowa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)