WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówDr.Web Antivirus Remover
Dr.Web Antivirus Remover ikona

Dr.Web Antivirus Remover12.6.1.5030

Producentem tego programu jest firma rosyjska lub inna bezpośrednio z nią powiązana. Z uwagi na sytuację w Ukrainie, redakcja zaleca stosowanie innych aplikacji. Więcej o potencjalnych zagrożeniach dotyczących rosyjskiego oprogramowania można przeczytać w naszej analizie.
zabezpiecz pobieranie

Dr.Web Antivirus Remover to niewielkie i skuteczne narzędzie przeznaczone do odinstalowywania z systemu oprogramowania antywirusowego firmy Dr.Web.

Program jest niemal bezobsługowy i pozwala w łatwy sposób usunąć z komputera rozwiązania zabezpieczające wspomnianego producenta. Umożliwia on przeprowadzenie standardowej deinstalacji, jak również pomoże w przypadku kiedy zawiedzie domyślny mechanizm odinstalowywania oprogramowania. Ostatnia z opisywanych sytuacji jest o tyle istotna, że w większości przypadków uniemożliwi instalację nowego programu antywirusowego.

Dr.Web Antivirus Remover udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), dzięki czemu nie jest wymagana instalacja w systemie a program jest gotowy do działania tuż po pobraniu.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań244
Data aktualizacji12 wrz 2022
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dr.Web Antivirus Remover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)