bDTUzzeJ
Dr.Web Katana ikona

Dr.Web Katana1.0.6.10230

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dr.Web Katana to bardzo ciekawe narzędzie antywirusowe, które zostało stworzone z myślą o użytkownikach dbających o bezpieczeństwo podczas codziennej pracy.

bDTUzzeL

Tym, co wyróżnia Dr.Web Katana na tle innych aplikacji tego typu jest fakt, że znacznie szybciej wykrywa rozmaite zagrożenia (zanim inne programy doczekają się odpowiedniej aktualizacji bazy danych). Nie znajdziemy tu bowiem silnika antywirusowego wyposażonego w informacje o złośliwym oprogramowaniu, którym potencjalnie może zostać zarażony nasz komputer – zamiast tego otrzymujemy natychmiastową reakcję w oparciu o analizę działania każdego uruchomionego programu w systemie operacyjnym.

Dr.Web Katana nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wystarczy zainstalować program, by móc skorzystać z jego funkcjonalności – żadna konfiguracja opcji nie jest konieczna. Dodatkowym atutem jest również fakt, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom (narzędzie nie wymaga aktualizacji), program może pracować również w trybie offline, czyli wtedy, gdy komputer nie jest połączony z internetem.

Warto dodać, że Dr.Web Katana może całkowicie zastąpić program antywirusowy bądź też działać jako dodatek do niego, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika. W tym drugim przypadku nie ma mowy o konflikcie między programami służącymi do wykrywania zagrożeń.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.06 ocen
Liczba pobrań3 286
Data aktualizacji17 lis 2019
Rozmiar pliku43.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Dr.Web Katana ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTUzzfq
bDTUzzfH