WindowsGryWyścigiDrag Racer 3

Drag Racer 3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Drag Racer 3 to niewielka, bardzo prosta i darmowa gra wyścigowa, w której gracz kupuje, ulepsza a następnie startuje samochodem w dragu ulicznym.

Samochody i możliwości tuningu

Twórcy przygotowali całkiem pokaźną ilość sportowych aut, którymi gracz może stanąć wyścigu na ćwierć mili. W sumie do naszej dyspozycji oddano około 60 różnych modeli samochodów, wśród których znajdziemy pojazdy takich marek jak Mazda, Nissan, Toyota, Volkswagen, BMW, Audi, Ferrari i wielu, wielu innych. Ponadto możliwe jest mechaniczne tuningowanie fur, aby osiągały jak najlepsze wyniki oraz modyfikowanie wielu ich atrybutów wizualnych. Aby tego dokonać potrzebne są wirtualne pieniądze, które zdobywamy w trakcie wyścigów i turniejów.

Tryby rozgrywki

Drag Racer 3 oferuje trzy różne tryby rozgrywki. Arcade Mode, który jest najprostszy i umożliwia zakup oraz tuningowanie pojazdu, Tuner Mode odpowiednik tryby kariery, a także Online Mode, do zabawy z innymi graczami.

Kluczowe cechy gry:

  • darmowe wyścigi w stylu drag
  • spora liczba samochodów i ich modyfikacji
  • 3 tryby rozgrywki, w tym tryb online
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPhantom Games
Liczba pobrań258
Data aktualizacji30 cze 2020
Rozmiar pliku24.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)