WindowsGryRPG i MMODragon II

Dragon II

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dragon II to gra MMORPG, której rozgrywka osadzona jest w świecie fantasy. Produkcja ta jest kolejną odsłoną popularnej gry przeglądarkowej, Dragon Knight. Gracz, wcielając się w wybraną postać, będzie przemierzał niezwykłe krainy i wypełniał misje oraz walczył z masą różnorodnych potworów.

Rozgrywka

Na początek gracz wybiera postać żeńską albo męską z dwóch dostępnych klas: Rycerzy Chwały lub Zabójców Smoków. Każdy z bohaterów ma taką samą siłę i rodzaj umiejętności, a przebieg gry będzie dokładnie taki sam. Nazwę można wygenerować losowo lub wpisać ją samemu.

Po rozpoczęciu właściwej rozgrywki, gracza prowadzą podpowiedzi przez elementy interfejsu oraz mechaniki gry. Po prawej stronie ekranu widnieje okienko, w którym można śledzić listę misji zarówno głównych jak i pobocznych. Kliknięcie na jedną z nich powoduje, że bohater sam wyrusza do odpowiedniej postaci po informacje lub w miejsce, gdzie czekać go będzie bitwa.

Kiedy już postać będzie miała dwudziesty szósty poziom, odblokowane zostają lochy, które dzielą się na kilka etapów. Każdy loch ma cztery poziomy trudności: Łatwy, Trudny, Koszmarny i Inferno. Aby móc się dostać do każdego z nich, gracz będzie musiał spełnić odpowiednie wymagania. Odblokowanie kolejnych etapów lochów będzie możliwe wraz z rozwojem postaci.

Od kiedy lochy będą dostępne, staną się głównym źródłem punktów doświadczenia oraz ciekawych przedmiotów. Z każdym poziomem trudności, nagrody stają się coraz atrakcyjniejsze. Dodatkowo, aby otrzymać maksymalną liczbę oferowanych nagród, będzie trzeba przejść przez lochy z odpowiednią liczbą gwiazdek.

Gra zawiera liczne eventy, pozwalające na zdobycie nagród. Harmonogram codziennych eventów dostępny jest na stronie gry i praktycznie co chwilę można dołączyć do jakiegoś wydarzenia (oczywiście niektóre dostępne są od pewnego poziomu).

Ciekawym dodatkiem jest możliwość zawarcia małżeństwa. Kiedy w znajomych znajduje się osoba, z którą gracz chciałby się związać, wystarczy się oświadczyć i wyprawić Ceremonię zaślubin. Na graczy, którzy postanowili się pobrać, czeka możliwość zdobycia dodatkowych prezentów, materiałów i punktów Mocy. Im więcej gości zostanie zaproszonych na ślub, tym więcej prezentów otrzymają.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSalagame
Liczba pobrań60
Data aktualizacji29 wrz 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)