MacOSDomAranżacja wnętrz i ogrodówDreamPlan
DreamPlan ikona

DreamPlan7.64

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DreamPlan to narzędzie, które pozwala na projektowanie domów, ogrodów i krajobrazów w pełnym trójwymiarze. Program adresowany jest nie tylko do architektów, ale także zwykłych użytkowników planujących remont czy też zakup nowego domu.

Korzystanie z DreamPlan nie należy do skomplikowanych, więc z opanowaniem działania programu poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Za pomocą tego narzędzia możemy bardzo łatwo i szybko rozplanować układ pomieszczeń naszego domu, mieszkania lub apartamentu, a nawet rozmieszczenie mebli w poszczególnych pokojach.

Narzędzie zawiera liczne obiekty, które możemy umieścić w domu lub nieopodal niego (np. meble w salonie, armatura w łazience, urządzenia AGD w kuchni czy też drzewa w ogrodzie), a także pozwala na skorzystanie z wielu zróżnicowanych kolorów (np. do zmiany koloru ścian czy elewacji), pozwalając tym samym na zaprojektowanie domu zgodnie z preferencjami użytkownika.

Warto dodać, że funkcja obracania kamery pozwala na zmianę perspektywy i obserwowanie układu domu z dowolnego ujęcia nie tylko na parterze, ale i na piętrze (lub piętrach), o ile takowe stworzymy w projekcie. DreamPlan oferuje także opcję wyświetlania obrazu w dwóch wymiarach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań354
Data aktualizacji15 wrz 2022
Rozmiar pliku6.42 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
DreamPlan ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)