bDZzbLkl
DreamPlan Home Design ikona

DreamPlan Home Design6.14

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DreamPlan Home Design to narzędzie, które pozwala na projektowanie domów, ogrodów i krajobrazów w pełnym trójwymiarze. Program adresowany jest nie tylko do architektów, ale także zwykłych użytkowników planujących remont czy też zakup nowego domu.

bDZzbLkn

Korzystanie z DreamPlan Home Design nie należy do skomplikowanych, więc z opanowaniem działania programu poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Za pomocą tego narzędzia możemy bardzo łatwo i szybko rozplanować układ pomieszczeń naszego domu, mieszkania lub apartamentu, a nawet rozmieszczenie mebli w poszczególnych pokojach.

Narzędzie zawiera liczne obiekty, które możemy umieścić w domu lub nieopodal niego (np. meble w salonie, armatura w łazience, urządzenia AGD w kuchni czy też drzewa w ogrodzie), a także pozwala na skorzystanie z wielu zróżnicowanych kolorów (np. do zmiany koloru ścian czy elewacji), pozwalając tym samym na zaprojektowanie domu zgodnie z preferencjami użytkownika.

Warto dodać, że funkcja obracania kamery pozwala na zmianę perspektywy i obserwowanie układu domu z dowolnego ujęcia nie tylko na parterze, ale i na piętrze (lub piętrach), o ile takowe stworzymy w projekcie. DreamPlan Home Design oferuje także opcję wyświetlania obrazu w dwóch wymiarach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DreamPlan Home Design 6.14wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań8 046
Data aktualizacji1 kwi 2021
Rozmiar pliku3.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
DreamPlan Home Design ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZzbLkS
bDZzbLlj