Driver Genius Professional Edition 12

Driver Genius Professional Edition 12

Kuba Pawlak
13.11.2012 12:11, aktualizacja: 13.11.2012 13:39

Driver Genius Professional Edition 12 to najnowsza wersja rozbudowanego programu przeznaczonego do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą możemy aktualizować i odinstalowywać sterowniki, a także tworzyć ich kopie zapasowe.

Korzystając z programu możemy w łatwy i szybki sposób wyszukać brakujące sterowniki, a także zaktualizować przestarzałe oprogramowanie. Driver Genius wyszukuje dokładnie wszystkie sterowniki do każdego podzespołu zamontowanego w komputerze, w tym między innymi do płyty głównej, karty sieciowej, graficzne i muzycznej, kontrolerów IDE, ATA, SATA, a nawet do innych urządzeń systemowych i wskazujących. Program gromadzi informacje o sterownikach i tworzy kopie zapasowe, którą możemy przywrócić po zmianie systemu operacyjnego. Driver Genius skanuje całą zawartość dysku twardego i wyświetla listę z wadliwymi i przestarzałymi sterownikami, z której użytkownicy mogą dokładnie odczytać najważniejsze informacje odnośnie wersji sterowników, a także pobrać je automatycznie z poziomu samego programu.

Obraz

Driver Genius Professional Edition 12 oferuje pełne wsparcie dla systemów Windows 8 i Windows Server 2012 zarówno dla architektury 32-, jak i 64-bitowej. Wśród nowości jakie wprowadzono w najnowszej wersji programu warto wspomnieć o nowym menadżerze pobierania sterowników oraz pojawieniu się monitora temperatury takich podzespołów jak procesor, karta graficzna czy dysk twardy. Poza tym producent poprawił wydajność działania aplikacji. Driver Genius 12 wykorzystuje teraz do 60% mniej pamięci RAM, a szybkość wyszukiwania sterowników znacząco wzrosła i jest dokładniejsza.

Najnowszą wersję programu Driver Genius Professional Edition 12.0.0.1211 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Narzędzia → Inne narzędzia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)