Drukarki i materiały HP dla najlepszych blogerów!

Drukarki i materiały HP dla najlepszych blogerów!

Redakcja
12.03.2010 15:23, aktualizacja: 17.03.2010 14:16

W styczniu rozpoczęliśmy nagradzanie vortalowymi koszulkami najlepszych blogerów, którzy zdecydowali się podzielić swoimi przemyśleniami na łamach bloga dobrychprogramów. Do tej akcji przyłączyła się firma HP, dzięki której z przyjemnością możemy ogłosić rozszerzenie puli upominków o bardzo atrakcyjne nagrody.

Poczynając od najbliższego podsumowania miesiąca, czyli na przełomie marca i kwietnia oprócz vortalowych koszulek najlepsi blogerzy otrzymają komplet materiałów eksploatacyjnych HP. W skład takiego zestawu wchodzą wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP: pojemnik HP 338 (atrament czarny) i HP 343 (kolorowy).

Ponadto co trzy miesiące będziemy wybierać blogera, który w minionym kwartale popisał się najbardziej. Otrzyma on dodatkowo urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart WiFi - kolorową drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze. Wkłady i urządzenia wielofunkcyjne ufundował ich producent, firma HP. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej zmotywuje Was to do twórczości na naszych łamach! :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)