AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweDuckDuckGo Privacy Browser
DuckDuckGo Privacy Browser ikona

DuckDuckGo Privacy Browser5.200.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DuckDuckGo privacy Browser to przeglądarka przygotowana przez autorów wyszukiwarki internetowej, słynącej z ochrony prywatności użytkowników. W założeniach ma dostarczyć nam jak najłatwiejszy sposób na unikanie śledzenia w Sieci.

Przeglądarka DuckDuckGo chroni prywatność oglądających na kilka sposobów. Ochrona przed reklamowymi skryptami śledzącymi zablokuje wszelkie ukryte komponenty śledzące i demaskują główne sieci reklamowe. Lepsze zabezpieczenia w zakresie szyfrowania zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne. Przeglądarka zapewnia także w pewni prywatne wyszukiwanie i rozszyfrowywanie Polityk prywatności dzięki współpracy z Terms of Service Didn’t Read.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). W szczegółowym widoku można natychmiast potwierdzić zabezpieczenia, zobaczyć listę stron przyłapanych na śledzeniu, a w efekcie także zablokować wyświetlanie niektórych reklam i widżetów. Poza tym przeglądarka oferuje standardowe funkcje, jak zakładki, autouzupełnianie, ale bez przeglądania w kartach. Przycisk „Fire” szybko czyści wszystkie karty jednym dotknięciem.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDuckDuckGo
Liczba pobrań6 759
Data aktualizacji22 maj 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
DuckDuckGo Privacy Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)