bEUBiAjp
DuckDuckGo Privacy Browser ikona

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo privacy Browser to przeglądarka przygotowana przez autorów wyszukiwarki internetowej, słynącej z ochrony prywatności użytkowników. W założeniach ma dostarczyć nam jak najłatwiejszy sposób na unikanie śledzenia w Sieci.

bEUBiAjr

Przeglądarka DuckDuckGo chroni prywatność oglądających na kilka sposobów. Ochrona przed reklamowymi skryptami śledzącymi zablokuje wszelkie ukryte komponenty śledzące i demaskują główne sieci reklamowe. Lepsze zabezpieczenia w zakresie szyfrowania zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne. Przeglądarka zapewnia także w pewni prywatne wyszukiwanie i rozszyfrowywanie Polityk prywatności dzięki współpracy z Terms of Service Didn’t Read.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). W szczegółowym widoku można natychmiast potwierdzić zabezpieczenia, zobaczyć listę stron przyłapanych na śledzeniu, a w efekcie także zablokować wyświetlanie niektórych reklam i widżetów. Poza tym przeglądarka może zapisywać zakładki, ale przeglądać można w tylko jednej karcie. Przycisk „Fire” szybko czyści wszystkie karty jednym dotknięciem.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentDuckDuckGo
Liczba pobrań1 699
Data aktualizacji21 lip 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
DuckDuckGo Privacy Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBiAjB
Komentarze (0)
bEUBiAkn