bDUfLCeZ

Dungeon Keeper 2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dungeon Keeper 2 to wydany w 1999 roku sequel pierwszej części serii, za którą odpowiada studio deweloperskie Bullfrog Productions. Tytuł ten zakwalifikować można do gatunku RTS z wieloma elementami fantasy i czarnego humoru.

bDUfLCfb

Jak wygląda rozgrywka?

Podobnie jak w pierwszej części Dungeon Keeper tak również tutaj wcielamy się w tytułowego Strażnika Lochów, którego głównym zadaniem jest ochrona lochów przez przeciwnikami. W tym celu do naszej dyspozycji pozostają różnego typu pułapki i monstra, mające zatrzymać eksploratorów podziemi.

Tryby rozrywki

Podstawowym trybem rozgrywki w Dungeon Keeper jest kampania dla pojedynczego gracza oferująca 20 wciągających poziomów. Dla zwolenników zabawy wieloosobowej oddano tryb multiplayer poprzez sieć LAN lub Internet. Kluczowe cechy gry: kontynuacja kultowego RTS z elementami fantasycel gracza to obrona lochów przed przeciwnikamitryb rozgrywki w pojedynkę i multiplayerpo raz pierwszy w pełni trójwymiarowa grafikaWymagania sprzętowe gry:system operacyjny Windows XP/Vistaprocesor 1.8 GHz512 MB RAMkarta graficzna kompatybilna z DirectX 7 lub nowszym2 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Dungeon Keeper 2 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań245
Data aktualizacji7 lip 2020
Rozmiar pliku45.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfLCfG
bDUfLCfX