iOSEdukacja i naukaJęzyk angielskiDuolingo - Learn Languages for Free
Duolingo - Learn Languages for Free ikona

Duolingo - Learn Languages for Free

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duolingo to znana seria aplikacji do nauki języków obcych. Angielski za darmo z Duolingo (Duolingo - Learn Languages for Free) jak sama nazwa wskazuje pozwala za darmo podnieść nasze umiejętności władania językiem angielskim. Co dla niektórych może być istotne językiem domyślnym, w którym będziemy się uczyli nie musi być język polski

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy standardowo od stworzenia nowego konta, bądź też zalogowania się na już istniejące. Następnym krokiem jest określanie w jakim języku chcemy się uczyć angielskiego. Ekran główny przedstawia kategorie ćwiczeń, od tych podstawowych po bardziej zaawansowane. Na początku odblokowana jest tylko pierwsza kategoria zadań. Aby uzyskać dostęp do pozostałych musimy odblokować poprzednie, bądź też pójść na skróty i rozwiązać krótki test.

Sprawdzanie naszej wiedzy odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Rozpoznawanie obrazków, tekstu mówionego, kontekstu, poprawna budowa zdań, zapisywanie ze słuchu to tylko część z zadań jakie na nas czekają. Zarówno jakość grafik jak i nagrań jest zadowalająca. W razie błędnej odpowiedzi tracimy jedno z żyć.

Życia i punkty przydają się w rywalizacji ze znajomymi, to na nich skupia się druga zakładka. Za zdobyte podczas ćwiczeń punkty możemy dokupić dodatkowe życia, a także stroje. Drobny dodatek, ale może zmotywować niektóre osoby. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja oraz zawarte w niej ćwiczenia dostępne są za darmo. Angielski za darmo z Duolingo to bardzo przyjemna i przystępna forma nauki języka angielskiego.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDuolingo
Liczba pobrań541
Data aktualizacji25 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Duolingo - Learn Languages for Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)