WindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskiDuolingo - Learn Languages for Free
Duolingo - Learn Languages for Free ikona

Duolingo - Learn Languages for Free2016.423.1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duolingo to popularna usługa pomagająca w nauce języków obcy. Za darmo oferuje dostęp do sporej ilości kursów oraz testów, których poziom dopasowuje się do naszych umiejętności.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy standardowo od stworzenia nowego konta, bądź też zalogowania się na już istniejące. Następnym krokiem jest określanie w jakim języku chcemy się uczyć. W języku polskim możemy uczyć się jedynie angielskiego. Ekran główny przedstawia kategorie ćwiczeń, od tych podstawowych po bardziej zaawansowane. Na początku odblokowana jest tylko pierwsza kategoria zadań. Aby uzyskać dostęp do pozostałych musimy odblokować poprzednie, bądź też pójść na skróty i rozwiązać krótki test.

Sprawdzanie naszej wiedzy odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Rozpoznawanie obrazków, tekstu mówionego, kontekstu, poprawna budowa zdań, zapisywanie ze słuchu to tylko część z zadań jakie na nas czekają. Zarówno jakość grafik jak i nagrań jest zadowalająca. W razie błędnej odpowiedzi tracimy jedno z żyć.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja oraz zawarte w niej ćwiczenia, dostępne są za darmo. Angielski za darmo z Duolingo to bardzo przyjemna i przystępna forma nauki języka angielskiego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDuolingo
Liczba pobrań8 470
Data aktualizacji27 lip 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Duolingo - Learn Languages for Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)