DVDInfoPro ikona

DVDInfoPro7.7.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVDInfoPro to narzędzie dostarczające wiele szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w komputerze napędów optycznych CD/DVD/Blu-Ray, ale nie tylko. Z jego pomocą przetestujemy także możliwości urządzenia oraz sprawdzimy nośniki pod kątem występowania na nich błędów odczytu.

Wśród wielu dostępnych w programie informacji o napędach znajdziemy m.in. rodzaje obsługiwanych nośników, numer seryjny, wersja oprogramowania układowego (firmware), rozmiar bufora i wiele innych użytecznych danych. DVDInfoPro pozwala również na testowanie urządzenia pod kątem szybkości odczytu danych oraz występujących w jego trakcie błędów. Co więcej, potrafi on identyfikować większość bazowych podzespołów komputera, a nawet znajdujący się w napędzie nośnik - jego producenta, dokładną pojemność itp.

Narzędzie oferuje opcję tworzenia zrzutów ekranu wybranego okna oraz zapisywania wszelakich zdarzeń w logach. Te ostatnie użyte mogą zostać do porównania naszego urządzenia z innym napędem. DVDInfoPro dobrze radzi sobie z obsługą zarówno napędów wewnętrznych, jak również tych połączonych z komputerem za pośrednictwem portu USB oraz FireWire.

Udostępnij
DVDInfoPro 7.7.0.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.26 ocen
Liczba pobrań1 814
Data aktualizacji13 sie 2017
Rozmiar pliku9.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DVDInfoPro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)