WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaDVDInfoPro
DVDInfoPro ikona

DVDInfoPro7.7.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVDInfoPro to narzędzie dostarczające wiele szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w komputerze napędów optycznych CD/DVD/Blu-Ray, ale nie tylko. Z jego pomocą przetestujemy także możliwości urządzenia oraz sprawdzimy nośniki pod kątem występowania na nich błędów odczytu.

Wśród wielu dostępnych w programie informacji o napędach znajdziemy m.in. rodzaje obsługiwanych nośników, numer seryjny, wersja oprogramowania układowego (firmware), rozmiar bufora i wiele innych użytecznych danych. DVDInfoPro pozwala również na testowanie urządzenia pod kątem szybkości odczytu danych oraz występujących w jego trakcie błędów. Co więcej, potrafi on identyfikować większość bazowych podzespołów komputera, a nawet znajdujący się w napędzie nośnik - jego producenta, dokładną pojemność itp.

Narzędzie oferuje opcję tworzenia zrzutów ekranu wybranego okna oraz zapisywania wszelakich zdarzeń w logach. Te ostatnie użyte mogą zostać do porównania naszego urządzenia z innym napędem. DVDInfoPro dobrze radzi sobie z obsługą zarówno napędów wewnętrznych, jak również tych połączonych z komputerem za pośrednictwem portu USB oraz FireWire.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 980
Data aktualizacji13 sie 2017
Rozmiar pliku9.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DVDInfoPro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)