DWG FastView ikona

DWG FastView2.5

WindowsGrafikaPrzeglądarki i konwertery projektówDWG FastView
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DWG FastView to czytnik dokumentów DWG, DXF oraz DWS, pozwalający wyświetlać rysunki CAD 2D i 3D. Oferuje możliwość jednoczesnego uruchamiania kilku plików, co ułatwi porównywanie dokumentów i analizę ich treści. Jest aplikacją mało wymagającą, jeśli chodzi o zasoby komputera, przez co powinna działać bardzo sprawnie również na starszym sprzęcie.

Podczas przeglądania istnieje możliwość swobodnego poruszania się po rysunku, dowolnego powiększania, zaznaczania elementów, a także wyboru, które warstwy mają być wyświetlane. Całość działa sprawnie, szybko reagując na polecenia użytkownika. Kiedy skończymy oglądać dany plik, informacja o nim (wraz z podglądem miniatury), wyświetlana jest na ekranie startowym aplikacji, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie do niego wrócić, bez konieczności ponownego przeszukiwania zasobów dysku.

Uruchomione rysunki można zapisać jako pliki graficzne (JPG, BMP lub PNG) stosując podstawową konfigurację (jakość, kolorystyka) lub wyeksportować do formatu PDF, korzystając z wirtualnej drukarki. Warto zwrócić uwagę, że niektóre z tych opcji dostępne są jedynie z poziomu zakładki „Model” w podglądzie dokumentu.

Wygodna może okazać się wbudowana funkcja wydruku, jak również przyjemny dla oka dodatek pod postacią edytora kolorów interfejsu. W prawym górnym rogu programu możemy wybrać kolorystykę paska narzędzi, a tym samym dostosować design programu do systemu operacyjnego, czy też gustu użytkownika.

Udostępnij
DWG FastView 2.5wersja stabilna (32-bit)
DWG FastView 2.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań57 700
Data aktualizacji1 gru 2016
Rozmiar pliku56.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DWG FastView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)