AndroidGrafika i fotografiaCADDWG FastView-CAD Viewer
DWG FastView-CAD Viewer ikona

DWG FastView-CAD Viewer5.8.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DWG FastView-CAD Viewer to aplikacja pozwalająca wyświetlać i edytować tytułowe pliki DWG, a dodatkowo dodawać do nich nowe elementy (podstawowe kształty oraz podpisy). Obsługiwane są rysunki CAD zarówno 2D, jak i 3D, dzięki czemu program będzie w stanie wyświetlić każdego rodzaju projekt zapisany w tym formacie. Aplikacja cechuje się prostym interfejsem i dużą szybkością działania, przez co w codziennym użytkowaniu jest bardzo wygodna.

Podczas przeglądania plików, obsługiwane różne widoki, zapisane wcześniej dla danego projektu. Podgląd można również swobodnie powiększać i przesuwać. Interfejs swobodnie przełącza się pomiędzy trybem poziomym oraz pionowym (kiedy obracamy urządzenie), zatem w zależności od rodzaju rysunku możliwy jest wybór wygodniejszej orientacji. Podobnie jak w programach komputerowych tego typu, również tutaj znajdziemy możliwość ręcznego wskazania warstw rysunku, które w danej chwili mają zostać wyświetlone.

Wybrany fragment lub cały rysunek można wyeksportować do formatu PDF lub zapisać jako zdjęcie (BMP, JPG lub PNG). Możliwe jest ręczne określenie lokalizacji oraz wybranie głębi kolorów (32-, 24- lub 16-bitowej). Przed przystąpieniem do regularnego korzystania z programu, warto zajrzeć do ustawień, w których możliwe jest wskazanie m.in. domyślnego widoku podczas wyświetlania rysunku, rozmiaru lupy, czy też kolorów tła podglądu. Możliwości programu można poznać dzięki dostępnej po instalacji bazie kilku przykładowych plików DWG.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 472
Data aktualizacji4 cze 2024
Rozmiar pliku0.22 MB
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
DWG FastView-CAD Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)