WindowsGryAkcja i strzelankiDying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dying Light: Bad Blood to wariacja na temat popularnego gatunku „battle royale”.

Gra została stworzona przez Techland i jest samodzielnym dodatkiem do najpopularniejszego tytułu rodzimego producenta, czyli Dying Light. Akcja rozgrywa się na terenie miasta Harran znanego z kampanii fabularnej, gdzie musimy zmierzyć się nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale także walczyć z prawdziwymi graczami.

W przeciwieństwie do Playerunknown’s Battleground czy Fortnite: Battle Royale, gdzie w rozgrywce bierze udział aż stu graczy, Dying Light: Bad Blood oferuje tryby zabawy dla maksymalnie 12 osób. Ich zadaniem jest pokonywanie zarażonych i przejmowanie ich próbek krwi. Co istotne, do celu można docierać wspólnie z innymi osobami, ale po czasie trzeba rozwiązać sojusz, bo zwycięzca każdej bitwy może być tylko jeden.

Dying Light: Bad Blood wykorzystuje mechanikę rozgrywki z Dying Light, a zatem wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Podczas zabawy możemy eksplorować lokacje korzystając z techniki parkouru i walczyć z napotkanymi wrogami za pomocą rozmaitych typów broni białej oraz palnej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTechland
Liczba pobrań184
Data aktualizacji31 sie 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)