Dzień otwarty FOTO • AUDIO • VIDEO 4 listopada w Katowicach

21.10.2011 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma KSK Dystrybucja zaprasza chętnych do udziału w Dniu otwartym FOTO • AUDIO • VIDEO w Katowicach.

Jest to kolejne spotkanie z serii poświęconej nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom multimedialnym. Podczas Dnia otwartego FOTO • AUDIO • VIDEO będzie można posłuchać prelekcji o nowościach ze świata fotografii i na własne oczy przekonać się jakie możliwości mają profesjonalne kamery (na przykład nowy model Sony — NEX-VG20) i aparaty. Ponadto każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zabrać nagrane materiały do domu, aby ocenić ich jakość na własnym sprzęcie.

Dla osób na co dzień pracujących z materiałami wideo przygotowany został również przegląd produktów z linii Sony Vegas z porównaniem możliwości poszczególnych wersji i prezentacja współpracy Vegas z Sound Forge. Będzie można również nauczyć się wielu sztuczek używanych podczas nagrywania i edycji narracji oraz komentarzy do filmów.

Dla grafików i fotografów przygotowana została prezentacja możliwości najnowszych produktów firmy Wacom z linii Bamboo 3, a osoby zajmujące się modelowaniem i animacją 3D z pewnością zainteresuje piórkowy ekran Cintiq 24HD. Uczestnicy warsztatów będą mogli dowiedzieć się również na ile sposobów można wykorzystywać tablet piórkowy i jak wiele czynności to niepozorne urządzenie może usprawnić. Poza nowinkami technicznymi uczestnikom przedstawiona zostanie również nowa, interaktywna forma kształcenia — szkolenia online.

Spotkanie odbędzie się 4 listopada w auli budynku Wyższej Szkoły Mechatroniki oraz Akademii Kompetencji przy ulicy 11 Listopada 13 w Katowicach, w godzinach 10:00-16:00. Udział w spotkaniu jest darmowy, wymagana jest jednak rejestracja na stronie wydarzenia. Portal dobreprogramy objął Dzień otwarty FOTO • AUDIO • VIDEO patronatem medialnym. Ponadto podczas spotkania będzie okazja na zdobycie dobroprogramowych gadżetów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)