WindowsGryLogiczne i karcianeDziki Hold'em 3

Dziki Hold'em 3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dziki Hold’em 3 to darmowa, karciana gra przeglądarkowa stworzona z myślą o fanach najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em. Gracz będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, mierząc się nie z komputerem, lecz prawdziwymi przeciwnikami, co powoduje, że gra jest niezwykle emocjonująca i wciągająca.

Rozgrywka

Texas Hold’em, lub inaczej teksański klincz, to odmiana pokera, w którego rozgrywce bierze udział przynajmniej dwóch graczy i używa się pełnej talii pięćdziesięciu dwóch kart. Po rozdaniu kart i ustaleniu stawek, w ciemno rozpoczyna się licytacja i tutaj pojawiają się trzy możliwości: gracz może spasować, sprawdzić lub podbić. Dodatkowo może też czekać, jeśli nikt po nim nie podbił ze względu na włożenie do puli równowartości najwyższego zakładu.

Następnie na stół są dokładane trzy wspólne karty – flop. Po drugiej rundzie licytacji dokładana jest czwarta karta – turn. Na koniec kolejnej, trzeciej licytacji, na stół trafia piąta karta – river. Ostatnia jest czwarta runda licytacji, po której następuje wyłożenie kart. Najlepszy 5-kartowy układ wygrywa.

Gra w Dziki Hold’em 3 rozgrywana jest w różnych miasteczkach rozmieszczonych po mapie. Każda z nich zawiera w sobie kilka lokacji, w których toczyć się będą rywalizacje między graczami. Dziki Hold’em 3 oferuje pięć różnych formatów pokera: Gra na pieniądze, Sit & Go, Push or Fold i Royal poker. Każdy z nich odblokowywany jest na danym poziomie. Zagrać można również w Blackjack 21.

Z biegiem czasu i nabywaniem doświadczenia, a tym samym podnoszeniem swojego poziomu, na gracza czekać będą coraz trudniejsze wyzwania, z coraz wyższymi stawkami. Za wypełnianie misji oraz aktywność w grze, czyli na przykład codzienne logowanie, wygraną w pięćdziesięciu rozdaniach, zdobycie tysiąca punktów drużynowych czy zakręcenie trzy razy darmowym spinem, przewidziane są nagrody. Nie brakuje także osiągnięć, które gracz może zdobywać i otrzymać za nie punkty doświadczenia, żetony oraz złoto.

Swoje wyniki na tle innych graczy można zobaczyć w rankingu wszech czasów. Dla każdej z lokacji w Dziki Hold’em 3 prowadzony jest tygodniowy ranking wygranych przez graczy żetonów. Zakładane w grze drużyny pokerowe również mają swój osobny ranking i mogą na bieżąco sprawdzić jak wiele lub jak niewiele brakuje im, żeby sięgnąć szczytu tabeli.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentYouda Games
Liczba pobrań48
Data aktualizacji29 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)