Dzisiaj o 18:00 rusza Polowanie na licencje!

Dzisiaj o 18:00 rusza Polowanie na licencje!

Redakcja
18.10.2012 11:08

Przypominamy, że dzisiaj punktualnie o 18:00 startujemy z Polowaniem na licencje, akcją, której poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością. Tym razem zapraszamy Was do polowania na okrągły tysiąc licencji na w pełni komercyjne oprogramowanie, których łączna wartość przekracza 100 tysięcy złotych!

Zasady Polowania są bardzo proste. Gdy gra zostanie rozpoczęta, wystarczy odszukać program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd zawsze w momencie rozpoczęcia gry publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

Obraz

Mamy nadzieję, że będziecie bawić się podczas Polowania równie dobrze, jak w poprzednich jego odsłonach. Do tej pory rozdaliśmy już blisko 10 tysięcy licencji na rozmaite oprogramowanie i chcemy, by ta liczba nadal rosła :-) Bądźcie więc silni, zwarci i gotowi — kolejne polowanie już za kilka godzin!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)